Uudised

29
mai

Miina Härma direktori vastuvõtt tublidele ja edukatele

Neljapäeval, 21. mail leidis Miina Härma aulas aset juba igakevadiseks traditsiooniks saanud direktori vastuvõtt, kus autasustati aasta jooksul kooli au kõrgel hoidnud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid.  

Direktor Ene Tannberg mainis, et sel aastal oli sõel üsna tihe ning vastuvõtule ei saanud kutset mitte kõik tublid õpilased sel lihtsal põhjusel, et meie kooli aula suurus ei võimalda mahutada nõnda suurt hulka tublisid õppureid. Näiteks jäid kutsutute nimekirjast välja need, kes polnud olümpiaadidel pääsenud esimese kolme hulka, neil soovitas direktor aga järgmisel aastal uuesti proovida ja ikka kõrgemale pürgida.

 

Et luua saalis pidulikum meeleolu ja, nagu huvijuht veel mainis, juhatada sisse hilisem maasikatordi söömine, kõlas esimese klassi õpilase esituses lustlik „Maasikalaul“.

Pärast sellist ilusat sissejuhatust algas õpilaste tunnustamine tänukirjadega ning juhendanud õpetajatele jäi sündmust meenutama õrnroosa roosiõis.

 

 Tänukirjadega autasustati nii olümpiaadide võitjaid, spordivõistlustel hiilanud õpilasi kui ka tublisid käsitöös ja kunstis. Suur osa õpilastest võisid enda üle eriti uhked olla, kuna said direktori tänukirja  saavutuste eest lausa mitmel alal. Kõige suurema aplausi teenisid muidugi võitjaid juhendanud õpetajad, sest neilgi oli ju väga tähtis roll õpilaste heade tulemuste saavutamisel.

 

Kui tänukirjad olid jagatud, koguneti suure laua äärde, et  koos maitsta torti, mida vastuvõtu algul lubati. Tõenäoliselt võib enamus Miina Härma õpilasi ja õpetajaid saavutusterohke lõppeva kooliaastaga rahule jääda ja mõnusale suvepuhkusele vastu minna.

 

Linda Tarto

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: