Uudised

19
veebr

Lapsesuu

Väiksemate tarkused ja looming

Minu kool

Teene Anette Koger

4a klass

Tõnissoni tänavas
On suur ja tähtis maja.
Seal palju lapsi õppimas,
Kel targaks saada vaja.

Minagi olen üks neist,
Kes juba teab ühte ja teist.
Et aga kooli väärikust hoida,
Tuleb veel targemaks saada püüda.

Selle kooli nimi MHG,
Siia proovib saada igamees
Et kõigi keeltega toime tulla,
Tuleb väga tubli olla.

 

 

Septembrikuus kõik on uus

Oskar Post

2a klass

Esimesel septembril tulid kõik kooli toredate nägudega ja rõõmustasid taaskohtumise üle. Meie klassile tuli üks tund juurde ja selleks on inglise keel, mis sai paljude jaoks lemmikõppeaineks. Sel aastal tundub koolipäev pikem ning tunnid algavad erinevatel aegadel. Meie klassi jaoks oli uus üritus Tamme teatejooks. Jooksule tahtjaid oli palju, selleks korraldati isegi eeljooks, kus selgitati parimad. Hea kui kõik kuud oleks nii toredad.

 

 

Mida olen teinud sel kooliaastal?

Riinu Esko

4a klass

Kuna olen siin koolis uus, tunnen end pisut võõrana. Olen kindel, et jaanuaris tunnen end juba nagu iga miinakas. Sel õppeaastal oleme käinud Oskar Lutsu majamuuseumis. Seal saime lahendada erinevaid töölehti. Kavas on minna veel kahale ekskursioonile. Läheme Ida-Virumaale ja Tallinnasse! Minu meelest oli väga tore õpetajate päev ning tuletõrjeõppus. Ma ootan väga uusi ettevõtmisi.

 


Minu kool

Karoliine Pärlin

2a klass

Mina olen Karoliine 2.a klassist, mulle meeldib siin koolis väga. Näiteks toimub meie koolis väga omapärane üritus „Miina otsib superstaari“. Kindlasti ei tuleks mõnel teisel koolil sellist head mõtet. Siin koolis on väga ilusad klassiruumid ja puhtad on need ka. Silma on jäänud ka toredad õpilased. Kõige olulisem on vist see, et meil on väga head õpetajad. Väga vahva on see et meie koolil on oma ajaleht.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: